YAŞAM

İSTANBUL'U

YAŞAMANIN FARKI

Modern ve şık mimarisiyle bölgeyi dönüştürüyor, gıpta edilecek lokasyonuyla hem hayata hem de yatırıma değer katıyor. Semtin hızla değişen ve dönüşen kimliğiyle uyum içinde planlanan Prestij Park Tuzla, Aralık 2018’e kadar yaşamın başlaması planlanıyor. PRESTİJ PARK TUZLA

YAŞAM

İSTANBUL'U

YAŞAMANIN FARKI...

01 PRESTIJ PARK YÜRÜYÜŞ YOLU

02 PRESTIJ PARK ALIŞVERİŞ

03 PRESTIJ PARK OYUN ALANLARI

04 PRESTIJ PARK SAUNA

SOSYAL ALANLAR Prestij Park Tuzla, yeşilliklerle dolu peyzaj alanlarıyla yaşamınıza renk katarak size keyifli bir görsel şölen sunuyor. Yürüyerek semt pazarına ve tarihi çarşıya gidebilir, eşsiz manzaraya sahip sahilde dinlenebilir ve Tuzla’nın vizyon projesi olan ViaPort Marina’da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
MİMARİ

KENT YAŞAMINDA

YENİ NESİL BAŞLIYOR...

İç mimarisindeki her detayı dünyalı çizgilere sahip olan proje size istediğiniz konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Modern çizgiler üzerine tasarlanmış, yaşam tarzınıza uygun büyüklükteki daireler ile Prestij Park Tuzla sakin ve huzurlu bir hayat yaşamayı sevenleri çağırıyor.

BİLGİ TALEP FORMU

Prestij Park hakkında bilgi almak ve kampanya avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurunuz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.

Prestij Park Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Prestij Park Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
YOL TARİFİ
0216 446 22 11