KONSEPT

HAYALLERİNİZ KADAR

GERÇEK BİR YAŞAMA...

Prestij Park Tuzla, Tuzla’nın merkezinde herkes için yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor.
Modern mimarisi şehir merkezindeki konumuyla Prestij Park Tuzla’da hayatın tadını çıkaracaksınız.İstanbul’un dinamik temposundan keyif alan, her yeni günle yeni başlangıçlar yapan, hayatı dolu dolu yaşayanların ortak noktası. PRESTİJ PARK TUZLA

HER ŞEY BURADA

Karma yaşamın hakim olduğu Prestij Park Tuzla projesinde 4200 metrekare kiralanabilir alana sahip ve markaların yer alacağı mağazalar ve 8 katlı bir de ofis bloğu bulunuyor.Tuzla’nın yeni bankalar caddesi olarak planlanan proje çevresi ile içinde bulunacak ofis ve mağazalara ayrı bir değer katacak. Bu yatırım dükkan sahiplerine de istikrarlı bir müşteri potansiyeli oluşturacak.

OFİS

BİLGİ ALMAK İSİTYORUM

MAĞAZA

BİLGİ ALMAK İSİTYORUM

DÜKKAN

BİLGİ ALMAK İSİTYORUM
KONSEPT

KAZANDIRAN PRESTİJ

GERÇEK BİR YAŞAMA...

  • EĞİTİM ŞEHRİ TUZLA
  • GÜVENİLİR
  • YÜKSEK YATIRIM DEĞERİ

Eğitim Şehri Tuzla, Piri Resi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi yüksek öğretim veren ve çevrede bir çok ilk, orta öğretim veren eğitim kurumları ile öğrenci ve öğretim görevlilerinin de yoğun olarak yer aldığı bölge hayatın her anına renk katıyor.

Projenin tüm zemin etütleri yapılmıştır. Prestij Park Tuzla deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Her metrekaresinde maksimum verimlilik bulacağınız Prestij Park Tuzla’da butik ve güvenli bir yaşam sizi bekliyor. Evinizdeki intercom sayesinde kapınıza gelen kişiyi görebilir, dilediğiniz zaman görevli ile doğrudan konuşabilirsiniz. Güvenliğinizi arttıran intercom, evinizde daha huzurlu ve içiniz rahat bir hayat yaşamanızı sağlar.

Yüksek yatırım değeri Yatırım uzmanları tarafından, “Tuzla-Kadıköy” aksıyla beraber değerlendirilen “Gebze-Tuzla-Kurtköy-Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün artırıyor. Tuzla bölgesi, son zamanlarda ulaşım hatlarının kesiştiği bir noktada yer alması ve kolay ulaşılabilirliği ile konut, ofis ve otel yatırımlarının tercih edildiği bölgeler arasında bulunuyor.

BİLGİ TALEP FORMU

Prestij Park hakkında bilgi almak ve kampanya avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurunuz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.

Prestij Park Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Prestij Park Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
YOL TARİFİ
0216 446 22 11